Viimsi Vabaõhumuuseum

Sünnipäev Rannarahva muuseumis

Sünnipäev Rannarahva muuseumis

hariduskeskus mängutuba mereröövlid MERERÖÖVLID

Hoogsas sünnipäevaprogrammis saab igast jütsist mereröövel, kes ei tunne hirmu millegi ees. Igal mereröövlil on vaja meeskonda, kus leidub nii julgeid vahimadruseid, nutikaid tüürimehi ning loomulikult vaprat kaptenit. Ka üks osav kondimurdja kuluks ära! Meistriks saab nii silmaklappide valmistamises, kui ka ühel jalal hüppamises. Loomulikult proovime piraadi tähtsaimat ametiülesannet – aarete otsimist. Legendid räägivad, et just Viimsisse on peidetud salajane aare!

Ootame lapsi vanuses 4-8 aastat.

MAADEAVASTAJAD

Seljakotid selga ja asume teele. Uudishimu ja teadmiste janu on ammustest aegadest viinud inimesi kaugete paikadeni Vaiksest ookeanist Atlandini, Tansaaniast Polaarjooneni ja Kingu talust Rannarahva Muuseumini. Asume üheskoos kuulsate maadeavastajate jälgedesse. Uurime, mida on enne meid leitud, kuidas kuulsad maadeavastajad sellega hakkama said ning mis on veel avastamata. Kompass kätte ja pilk teravaks, siit me tuleme!

Ootame lapsi vanuses 7-12 aastat

MERINEITSID

Merede sügavustes elab üks kaunis printsess, kes kutsub oma kuningriiki. Merineitside sünnipäeval sukeldume avastusretkele mere lummusesse. Kujundame endale merineitsisabad ning meisterdame võlukepikese, millega asume merekarpide otsinguile, mis endis avastamata saladusi peidavad. Salapärased sõnumid juhatavad merineitsid maagilisele retkele, mille käigus avastame ka salajase aarde.

Ootame lapsi vanuses 4-8 aastat.

 

Sünnipäevad põnevas teaduse maailmas koos Kolme Põrsakesega:

TEADUSETENDUS

Teadusetendus hõlmab endas lihtsaid, kuid see-eest vaatemängulisi katseid, mis ei käi üle jõu ühelgi väikesel teadlasel. “Miks” ja “kuidas” leiavad etenduses endale vastused ning võimatu saab võimalikuks. Teadust täis sünnipäevalt saadud tarkusi saab ka täiskavanute järelvalvel kodus sõpradele näidata, sest kasutusel on vaid igapäevased ja ohutud vahendid. Kolme Põrsakese sünnipäevaprogrammis on ühendatud põnevus ja  uued teadmised ning garantii, et lahkudes ei kahtle keegi teaduse laheduses!

TEADUSTÖÖTUBA

Üks õige teadlane vajab katsete läbiviimiseks abivahendeid ning just neid me töötoas teemegi! Need kummalised teadusvidinad, mille töö jääb mõistmatuks, saavad kõik endale tähenduse. Mis olekski lihtsam viis, kuidas teadusvidinate tööd mõista, kui mitte need algusest peale ise kokku panna ja nendega ise katseid teha. Kolme Põrsakese sünnipäevaprogrammis on ühendatud põnevus ja  uued teadmised ning garantii, et lahkudes ei kahtle keegi teaduse laheduses!

Teadust täis sünnipäevaprogrammid on sobilikud igale vanusastmele.

Kolme põrsakese kohta leiad lisainfot siit: http://kolmporsakest.ee/teenused/

 

Sünnipäeva kestus:  2,5 tundi (umbes 1 h kestab mängujuhiga programm)
Hind:  kuni 15 last ja 5 täiskasvanut – 170 eurot
Sisaldab: Sünnipäevaruume, muuseumipileteid ja programmi
Aeg: Sünnipäeva toimumise aeg kokkuleppel.
Lisainfo ja broneerimine: hariduskeskus[ät]rannarahvamuuseum.ee

Suuremate seltskondade puhul küsi personaalset pakkumist!

 

Sünnipäevalise meelespea:
* Ole palun täpne nii sünnipäeva alustamisel kui lõpetamisel! Meie ootame sünnipäevalisi juba 15 minutit varem, et saaksite rahulikult end sisse seada.
* Rannarahva Muuseumisse haara kaasa vahetusjalanõud või lõbutse sokkides.
* Muuseumi erinevaid näituseruume avasta koos mängujuhi või vanematega.
* Pea meeles, et viibid muuseumis! Hoia muuseumi vara!
* Tunne ennast meie juures mõnusalt ja rõõmusta järgmisi pidulisi puhtuse ja korraga.
* Meil on hea meel kui jagad meiega oma muljeid ja jäädvustusi Rannarahva Muuseumi hariduskeskuse facebooki lehel.
* Ootame sind alati rõõmuga tagasi!